Всеукраїнський День молитви за сиріт відбуватиметься у неділю, 13 листопада 2016 р.

«День молитви за сиріт» – це день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.

«День молитви» відбувається щорічно, у другу неділю листопада.
В середньому, кожні 3 дні в Україні 250 дітей влаштовуються до закладів інституційного догляду. Кожні 3 дні в закладах інституційного догляду помирає 1 дитина - в самотності і без близьких людей, в результаті хвороби чи нещасного випадку. 

Сьогодні у системі інтернатних закладів наразі виховується більше 100 000 дітей. Але лише близько 10% з них є сиротами, решта – 90% - діти з кризових сімей, батьки яких втратили свій батьківський потенціал та не здатні надати дитині ані належного догляду, ані піклування. Маючи батьків, ці діти вимушені жити поза сімейним оточенням і, фактично, є сиротами. 
Саме тому кожна церква, кожна християнська громада повинні бути максимально активними у служінні всім дітям, які знаходяться в інтернатах. Ми повинні зробити все, щоби діти мали можливість рости і виховуватися у безпечному та благополучному сімейному середовищі!
Інтернат - не місце для дитини!